Instagram Layout Kolaj Uygulaması

instagram-28

Layout From Instagram, mobil cihazlar ve Android tablet kullanıcıları için Instagram sitesi tarafından özel olarak keşfedilmiş bir kolaj uygulamasıdır. Bu uygulama kesinlikle ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve özellikle foto çekmekten hoşlanan hatta foto manyağı olan kişiler için bulunmaz bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Bundan dolayı foto sevenlerin mutlaka göz atması gereken bir uygulamadır. Instagram Layout kolaj uygulaması kullanarak değişik fotolarınızı kombinleyebilir ve böylelikte ortaya farklı bir kolaj çalışması ortaya çıkartabilirsiniz. Bu uygulamayı doğru düzgün yapabilmeniz için ilk olarak kalıp seçip ardından seçmiş olduğunuz fotolarınızı da kalıba yerleştirmeniz gerekir.
Instagram Layout kolaj uygulaması sizlere çok farklı sayıda yerleşim olanağı sunmaktadır. Kesinlikle her tarza her stile ve her zevke hitap eden bir yerleşimle birlikte ayrıca da fotolara ayrı bir hava katmaktadır. Bu uygulaman en büyük özelliği tam olarak 8 adet fotoyu kalıp içine yerleştirmeye izin vermektedir. Ayrıca da daha fazlası bence görünüm olarak ne hoş durur nede göz alıcı durur.
Instagram Layout kolaj uygulamasının en faydalı yönlerinden bir tanesi de kesinlikle kullanıcı kişinin seçmiş olduğu fotoları istedikleri gibi döndürebilmek, çevirme ve boyutlandırma işlemlerine izin vermesidir. Bunun sonucunda da seçmiş olduğunuz ve kalıba yerleşmeyen fotolarınızı tekrardan hareket ettirerek mükemmel sonucu elde edebilirsiniz. Özellikle gerekli olan tüm uygulamalarınızı tamamladığınızda Instagram’ın filtreleri ile tasarlamış olduğunuz kolajlarınızı daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.
En özel anlarınızı, gezdiğiniz yerleri, sizler için ilginç olan fotolarınızı ve buluşmalarınızı yani kısacası aklınıza gelebilecek her türlü fotonuzu Layout kolaj çalışmasıyla ölümsüzleştirebilir ve özellikle Instagram gibi ünlü sosyal medyanın ilgi odağı haline getirebilirsiniz. Mükemmel bir kolaj çalışması yapmak isteyenlerdenseniz kesinlikle Layout uygulaması tam da sizlere göre.
Özellikle Instagram Layout kolaj uygulaması diğer resim düzenleme uygulamaları arasında en kolay en pratik ve en dikkat çekici uygulama olduğunu söylemekte fayda var. Ayrıca da bu uygulamada yer alan kolaj karelerinin boyutlarını basit dokunuşlarla kendinize göre değiştirebilme imkanı da sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir