Takipçi Satın Alırken En Ucuz Site Mi Seçilmelidir?

Piyasada her gün yeni bir takipçi satın alma sitesi açılıyor desek yeridir. Fakat özellikle reklamlarda çıkan en ucuz fiyatlarıyla insanları kendine çeken siteler güvenilir mi, değil mi bu yazımızda biraz bahsedeceğiz. Siz de bunun neticesinden hangi siteyle çalışacağınıza karar verebilirsiniz.

en ucuz instagram takipçi

Takipçi sitelerini ilk olarak yeni açılan siteler ve eski siteler olarak ikiye ayırmak gerekiyor. Siz de siteleri incelerseniz bazı sitelerde fiyatlar 20-30 tl civarılarındayken bazılarında aynı fiyatlara 10.000 takipçi vaadediyor. Fakat şöyle bir durum var, sitelerin temalarını incelerseniz birçok aynı siteden ve reklamlarla öne çıkarıldığını görebilirsiniz. Genellikle çok ucuz şekilde takipçi satan kişiler vurkaç taktiği de diyebileceğimiz olayı yapmaktadırlar. Bu nedir derseniz mesela eski siteler hep aynı adresten devam ettikleri için bir sorumlulukları var, yeni müşteriler de kazanıyorlar fakat eski müşterilerinin takipçilerini de telafi ediyorlar.

Fakat ucuz takipçi siteleri ilk instagram güncellemesinde, kalitesiz profillerden gönderim sağladıklarından dolayı sitelerini kapatıp gitmektedirler. Ortalık durulduktan sonra tekrar yeni bir isimle ortaya çıkmaktadırlar. Bu siteler aracı ödeme kuruluşlarının arkasına saklanıp karakterlerini ya da olmayan firmalarını göz önüne çıkarmazlar. Bir çoğunun sahibi zaten 18 yaşında olmadığından dolayı deli divane şekilde günü kurtarmaya çalışmaktadır. Asıl geçen gün bir reklamda gördüğüm site olayı son noktaya getirmiştir. Bu nedir derseniz, ödeme sayfasına kredi kartı bilgilerinizi alma amaçlı bir sayfa koymuş ve 10.000 takipçiyi 3-5 tl gibi bir tutardan sattığını iddia ediyorlar. Bunu farkeden birçok kişi olacak ki şikayet edilince reklam kaldırıldı.

Ucuz Takipçi Satın Alacağım Diye Zarar Görmeyin

Arkadaşlar pazardan elma almıyoruz. Bilgisayar üzerinden internet vasıtasıyla çıkartıyoruz banka kartımızı adımızı, soyadımızı bilgilerimizi giriyoruz. Instagram hesabımıza takipçi satın almak istiyoruz. Ancak abuk subuk sitelere bu bilgilerinizi girerseniz zarar görürsünüz. Yani zaten 20-30 tllik bir şey bunu 1 liraya alacağım derken çok daha ağır hasar alabilirsiniz.

Düzgün kaliteli güvenilir bir site eski olmalıdır. Yenilerden de düzgün iş yapanlar var fakat genellikle çok kaliteli olmuyorlar. Bir diğer dikkat etmeniz gereken konu eğer bir site “com.tr” ile bitiyorsa bunlar marka tescili yapmış demektir. Önüne gelen bu şekilde bir alan adı alamamaktadır. Belgelerle resmi şekilde sağlanmaktadır. Eğer sizin de bildiğiniz güvenilir ucuz bir site varsa yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bizim sitemiz üzerinden de gayet ucuz şekilde instagram takipçi satın alabilirsiniz. 🙂

“Takipçi Satın Alırken En Ucuz Site Mi Seçilmelidir?” için 5 yorum

  1. Ben de çok ucuz diye bir siteye aldandım ve hiç göndermediler. Arama motorunun reklamlarında çıkıyordu. Nasıl böyle şeylere izin veriyorlar anlamıyorum. Koskoca şirketler sözde.

  2. Dışarda da aynı şekilde markete gidiyoruz aynı şeyin ucuzu da var pahalısı da var. Tüm seçenekleri inceleyip optimum olanı bulmamız gerekiyor. Takipçi satın alınacaksa ihtiyacımıza yönelik ucuz ya da pahalı olanı seçebiliriz. Benim için çok önemli değil. Çünkü instagram hesabım kişisel ve kapanırsa sorun yaşamam. Ancak ticari bir hesap yönetseydim kesinlikle instagram takipçi satın alırken güvenilir gelen siteden fiyatına bakmadan satın alırdım.

  3. Her şeyin bir ederi var. Ucuz alayım derken hesabınızı çaldırırsınız. Piyasada şu an güvenilir bir iki site var. Ben instakip’le çalışıyorum. Pahalı biraz ama çok kaliteli iş yapıyorlar.

  4. Evet en ucuz site seçilmelidir. Takipçiler aynı sadece fiyat değişiyor bence. Hangi siteyi seviyorsanız oradan alın.

  5. En ucuz site hangisi acaba ancak eski olmasını istiyorum. 10k civarında satın almak istiyorum takipçi instagram hesabım için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir