instagram takipçi satın almak güvenli mi?

Instagram Takipçi Satın Almak Ne Kadar Güvenli?

Her gün isminden söz ettiren projeler günümüzde fazla olsa da günün her anı kendini hatırlatan ve isminden söz ettiren bazı uygulamalar var ki Instagram bunların başında geliyor. Bu sosyal platform üzerinde belirli bir kitleye ulaşmak ve kullanıcılardan takip geri dönüşü almak için instagram takipçi satın almak gibi belirli planlamalar yapmanız gerekiyor.

Bu planlamalardan ve çalışmalardan birisi olan instagram takipçi satın alma hizmetleri ne kadar güvenilir gelin sizlerle bu konuya bakalım. Bu hizmet profesyonel ve güvenilir bir ekip tarafından yapılması durumunda tamamen güvenli ve geri dönüşüm açısından büyük katkı sağlayabilecek bir yöntemdir. Fakat amatör ellerde ve güven vermeyen kişilerce yapılan işlemler hesabınızda büyük gerileme hatta kapanmaya kadar gidebilecek sonuçlar doğurabilmektedir.

instagram takipçi satın alırken nelere dikkat edilmeli

Takipçi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Instagram takipçi hizmeti veren bir sitenin güvenli olup olmadığını anlayabileceğiniz birçok yöntem bulunuyor. Öncelikle sitenin güvenli bağlantı hizmeti sunup sunmadığına dikkat ederek başlayabilirsiniz. Bunun için siteye girdiğinizde adres çubuğunda “https://” yazısının olup olmadığına veya yine adres çubuğunun sol tarafında bulunacak yeşil bir kilit sisteminin yer alıp almadığını görebilirsiniz.

İkinci olarak, takipçi hizmetlerinde telafi sağlayıp sağlamadıklarına dikkat edin. Bot çalışmalarında takipçi kaybı yaşanma durumları sık sık karşılaşılmaktadır, amatör ekipler tarafından yapılan çalışmalarda bunları telafi etmeleri imkânsız gibi bir durumdur. Profesyoneller bunun garantisini verecek, bir sorun oluşması durumunda telafi takviyesi yapacaklardır.

Bir diğer fazla önemli olmasa da dikkat etmeniz gereken ayrıntı ise ödeme kolaylığı, sitelerin sizlere kredi kartıyla ödeme gibi avantajlar sunup sunmadıkları konusuna dikkat edin. Kredi kartıyla ödeme kabul eden firmalar çoğu zaman bir adım önde olacaklardır.

Son olarak, müşteriyle iletişimi ne ölçüde bunu kontrol edin. Bunu yapmak oldukça basit, iletişim kısmından bir mesaj veya mail göndermeniz ardından size ne kadar sürede dönüş yaptıklarını ve dönüş mesajlarının ne ölçüde bilgilendirici ve doyurucu olduğuna bakın. Dolandırıcılar bu tarz mesajlara genellikle pek itibar etmeyip, baştan savma cevaplar vereceklerdir.

Bu tarz ayrıntılara dikkat etmenizin ardından son olarak incelemelerin esnasın site adresine bir göz atabilirsiniz. Mantıklı ve işiyle ilgili bir adres mi yoksa alakasız saçma adresler mi kullanıyorlar. “.com” “.net” gibi bilinen uzantıları mı yoksa ücretsiz “.tk” “.blogspot” gibi adresleri mi kullanıyorlar bunlara çok dikkat etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir