Instagram Yeni Gelin Sayfaları

Instagram’da gündem olan pek çok farklı konu günlük hayatımıza da yansımakta. Son zamanlarda dikkatleri üzerine en çok çeken ve eğlence konusu olan paylaşımlar ise “yeni gelinlere” ait olandır. Aktif olarak Instagram kullanan pek çok kişi yeni gelin sayfaları denildiğinde konuyu direkt olarak anlamakta iken siteyi kullanmayan ya da çok aktif olmayan kişi “Nedir bu yeni gelin sayfası muhabbeti?” diye merak etmektedir.

yeni gelin instagram sayfaları

Yeni Gelinlerin Sunum Merakı Takipçilerini Eğlendiriyor

Bahsi geçen bu kişiler ilk olarak mevcut olan dekorasyonlarını ya da yapmış oldukları sunumları paylaşmakta iken bu akım zamanla kontrolden çıkmaya başladı. İlk aşamada bu paylaşımlar belli bir kitleye hesap etse de deyim yerinde ise yeni gelinler kontrolden çıktı ve sırf eğlence olsun diye bu sayfaları takip edenlerin varlığı da sayılarının artmasına neden oldu.

Peki ne yapıyorlar da bu kadar eleştiri alıyorlar?

Bu sayfaları takip eden kişilerin de son derece yakından bildiği üzere evini pembenin her tonu ile dekore eden, sofrada pek çok şeyi kalp şeklinde sunan, kumandadan klozete ve evde bulunan hemen hemen her eşyaya dantelli ve tüllü kılıflar giydiren ve sunum ve dekorasyon adına akıl almaz işler yapan bu kişilerin takipçi sayısı da her geçen gün artış göstermektedir.

binlerce instagram takipçi

Yeni Gelin Sayfaları Binlerce Kişi Tarafından Takip Ediliyor

Bu sayfaların eleştirildiği ve yaptıklarının anormal bulunduğu bilinen bir gerçek olsa da takipçi sayısı da bu duruma ters olarak artış göstermektedir. Bunun nedeni ise yapılan paylaşımların merak edilmesi ve kimi zaman eğlenceli ve hatta komik olmasıdır. Bu durum adı geçen sayfaların sayısının da artmasına neden olmaktadır.

takipçi alıp instagram'dan para kazanma

Instagram’dan En Çok Para Kazananlar Arasında Yeni Gelinlerde De Var

“Yeni gelin” sayfalarının her geçen gün artması ve takipçi sayılarının fazla olması onlara bir kazanç kapısı da açmıştır. Yaptıkları paylaşımların binlerce like alması reklam almalarını kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra yaptıkları paylaşımlar ile aynı konseptte ürünler satmaları da onlara kayda değer tutarlarda maddi getiriler sağlamaktadır.

Fakat instagram’dan para kazanmak için sadece yeni gelin olmanıza tabii ki gerek yok. Siz de belirli bir takipçi kitlesi oluşturduktan sonra instagram profiliniz sayesinde para kazanabilirsiniz. Bunun için de sitemizden instagram takipçi satın al işlemi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir