Instagram Keşfet Nedir? Nasıl Keşfet Sayfasına Çıkılır?

Instagram keşfet, hesabınıza belkide en doğal şekilde takipçi sağlayabileceğiniz yegâne hizmettir. Başlarda burada yer almak oldukça basit olsada günümüzde bunun için bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor denebilir. Birbirinden karışık birçok algoritmanın birleşmesi sonucu oluşturulan bu sayfaya, bir şekilde bir ucundan tutunup girmelisiniz.

instagram keşfet nedir

Instagram Keşfet Nedir?

Uygulamayı kullanan potansiyel takipçilerinizin ilgi alanlarına göre kişiye özel sıfırdan şekillenerek takip etmediği kişi veya sayfaların paylaşımlarını görüntüleyebileceği bir sayfadır. Yapılan güncellemeler ile takipçi sayısı ve beğeni oranı yüksek olan kullanıcılardan ziyade artık kişiye özel ilgi alanına yönelik paylaşımlar görüntülenmeye başlamış bu sayede küçük büyük her sayfanın burada yer alması mümkün kılınmıştır.

instagram keşfete nasıl çıkılır

Instagram Keşfet’e Nasıl Çıkılır?

Özellikle instagram üzerinden satış yapan veya sayfası üzerinden gelir elde etmeyi planlayan kişiler için çok fazla önem taşıyan bu sekmeye doğru çalışmalar sonucunda çıkmak mümkün. Yüksek geri dönüşüm oranı yakalayabileceğiniz bu ortam sizler içini sunulmuş bir nimet niteliğindedir. Aşağıdaki adımları takip ederek rahatça bu sayfaya çıkmayı başarmanız mümkün.

  • Kendinize bir hedef ve hedef kitle belirleyin. Her kategori ve alt kategoriye oynamaya çalışmayın bunu başaramazsınız. Ya manzara ya da teknoloji üzerine yoğunlaşın. Bunlar bir örnek, hedefinizi siz seçin. Sürekli bunlar üzerine paylaşım yapın, çizginizden şaşmayın.
  • Biraz kolay bir adım olacak ama profiliniz gizli olmasın. Herkese açık olmalı ki paylaşımlarınız herkes tarafından görülebilsin değil mi?
  • Fotoğraf veya video gönderilerinizde konum belirtmeye özen gösterin. Ayrıca içerikle ilgili olarak açıklama kısmına #hashtag (heşteg) yani etiket kullanmaya özen gösterin.
  • Keşfet sayfasını sizde ziyaret edin ve burada ilginizi çeken benzer paylaşımlara özellikle beğeni ve yorum bırakın. Diğer takipçiler bunları görebilsin ve ilgilerini çekmeyi başarın.
  • Düzenli ve aktif bir şekilde paylaşımlarınızı sık sık yapın. Günün en aktif sosyal medya kullanım saatlerinde özellikle paylaşım yapmayı aksatmayın. Günde ortalama 3-5 paylaşım yapmanız 1 paylaşıma oranla çok daha hızlı yükseliş sağlayacaktır.
  • İşletme profiline geçiş yapın bu sayede istatistiksel olarak geri dönüş vb. incelemeleri yapma gibi ayrıcalıklar edinin.
  • Takipçi sayınızın yüksek olması kullanıcılara güven vereceği için daha fazla geri dönüş almanızı sağlayacaktır. Güvenilir yerlerden takipçi satın almayı gözden geçirin.

En güvenli ve hızlı şekilde sitemizden instagram takipçi satın alabilirsiniz. Dilediğiniz sayıda, Türk veya yabancı takipçi ve beğeni hizmetlerimiz mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir