Instragram Pic Sititch Uygulaması

instagram-3

Asıl görevi resim paylaşımı olan ınstagram hemen hemen herkes için vazgeçilmez sosyal bir ağdır. Çekilen pek çok resim tek bir andan ibaret olmayabilir. Bu sebeple değişik açılardan o anı özelleştiren resimleri de tek bir karede sunmayı ve toplamayı isteriz. Bundan dolayı asıl kurtarıcımız olarak “kolaj“ yöntemi uygulaması devreye girer. Peki siz bu yöntemi nasıl kullanacağınızı bilmiyor musunuz? Instagram kullanıcıları tarafından sıkça gerek duyulan kolajı kullanma hususunda ne gibi seçeneklerin olduğunu biliyor musunuz? Rahat ve tek seçenek olarak Pic Stitch isimli uygulamayı sizlere rahatlıkla önerebiliriz.
Tüm resimlerin Pic Stitch uygulaması ile tek bir karede toplayabilmeniz mümkündür. Pic Stitch özel olarak kolaj yapmak için geliştirilen yan bir uygulamadır. Instagram kullanıcısı olarak kolay bir biçimde Pic Stitch ile çekmiş olduğunuz resimlerinize özel kolajlar uygulayarak profilinizde yayınlamanız mümkündür. Pic Stitch isimli uygulama ile sizlere ek seçenek olarak içerisinde kolaj çalışması ve her defasında çok farklı ve yeni kolaj çalışmaları yapma fırsatı sunuyor sizlere.
Pic Stitch uygulaması sayesinde iki resmi eşit bir biçimde alt alta, üstte büyük altta küçük resim, sağda iki küçük resim alt alta ve sol tarafta büyük bir resim… Çok daha farklı öneriler sunarak sizlere seçenekler sunar. Tüm bu önerileri seçebilir ve sizler de birden çok resminizi istediğiniz şekilde kolay yayınlamanız mümkün.
Her türlü kullanıcıya seslenen son derece basit, modern yollarla bizleri karşılayan Pic Stitch, resimleriniz üzerinde işlemler yaparak ve tek bir resim haline getirerek yeni kolaj ortaya çıkarmanız mümkündür. Sevdiğiniz kişilerle birlikte çektiğiniz muhteşem resimleri kombine etmek için Pic Stitch, size sunduğu özelliklerin yanında ücretsiz olup hem telefonlarınızda hem de tabletlerinizde kullanabilir yönünden göz atılması gerektiğini düşündüğünüz bir kolaj uygulamasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir