Youtube İzlenme Satın Al

Youtube her geçen gün popülerliğini arttırmakta. Sizin de videolarınız var fakat dilediğiniz kadar izlenmeye ulaşmadıysa siz de Youtube izlenme satın al işlemine başvurabilirsiniz. Dilerseniz yabancı veya Türk izlenme satın almanız mümkündür.

youtube izlenme satın al

Youtube İzlenme Satın Alma Nasıl Yapılır?

Öncelikle Youtube diğer sosyal medya platformlarına göre daha fazla güncelleme yapan bir sitedir. Bu nedenle abone, izlenme like gibi gönderimlerin ne kadar zamanda tamamlanacağı değişmektedir.

Kredi kartıyla ya da banka havalesiyle dilediğiniz sayıda youtube izlenme satın alabilirsiniz. Şu an için bu sitemizde hizmetimiz aktif değildir fakat http://instakip.com/youtube-izlenme-satin-al/ gibi güvenli sitelerden izlenme satın almanız mümkündür.

Youtube İzlenme Fiyatları

Youtube izlenme satın alma konusunda önemli bir diğer konu ise fiyatlardır. Genellikle piyasada 1000 izlenme 10 tl gibi olarak görülmektedir. Fakat dikkat etmeniz gereken konu bu izlenmelerin Türk mü yoksa yabancı mı olduğudur. Çünkü Türk izlenme göndermek daha zordur ve fiyatları daha yüksektir. Dünya geneli youtube izlenme satın almanız daha ekonomik olsa da fazla yararlı olmamaktadır.

Instakip.com adresindeki fiyatlara göz attığımızda;

1000 adet Türk Youtube İzlenme 20 tl ve katları olarak görüyoruz.
1000 adet Dünya Geneli Youtube İzlenme ise 5 tl olarak karşımıza çıkıyor.

Site yetkilileri ile görüştüğümüzde toplu alımlarda indirim yapılabileceğini ve gönderim sürelerinin miktara bağlı olarak değiştiğini belirttiler. Bu nedenle eğer youtube izlenme satın alacaksanız detaylı bilgi için canlı destekten yardım almanızda yarar vardır.

Youtube izlenme dışında alabileceğiniz diğer hizmetler ise;

  1. Youtube abone
  2. Youtube video like/dislike
  3. Yorum

Şeklindedir. Siz de dilerseniz en kolay şekilde izlenme sayınızı arttırmak adına youtube izlenme satın alma yolunu seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir