En İyi Instragram Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

instagram-30
Dünyanın önemli fotoğraf paylaşım uygulamalarından birisi olan instagram gün geçtikçe üye sayısını arttırmaktadır. Bununla birlikte paylaşılan fotoğraflar da farklılık yaratma isteği doğmaya başlamıştır. Aşağıda bu farklılıkları yaratmak amacı ile fotoğraf düzenlemeye yarayan ve fotoğraf paylaşmayı sağlayan ek uygulamalardan söz edeceğiz.

Adobe Photoshop Express
Adobe tarafından üretilen ve dünyanın en popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan Adobe Photoshop Express ile fotoğraflarınız da çevirme, kırpma, renk tonu atama gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Çerçeve ekleyebilir, siyah beyaz efekt uygulayabilirsiniz.

Pixlr Express
Fotoğraflarınızı düzenleme konusunda barındırdığı birçok kategori ile diğer uygulamalardan ayrılan Pixlr Express, görselin arka planını değiştirme seçeneği ile kullanıcılarını etkilemektedir. Ayrıca hazır seçimlerde kullanarak fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Retrica
İOS cihazlar için üretilmiş sonrasında Android versiyonunun yayınlanması ile popüler bir duruma gelen Retrica Türkiye’de önemli bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Renk ayarları konusunda önemli bir uygulama olan Retrica ile düzenlediğiniz fotoğraflarınızın köşesinde retrica logosunu görebilirsiniz. Uygulamayı Play Store ve Appstore ile ücretsiz indirebilirsiniz.

Instasize
Instagramın en büyük şikayet konularından birisi olan fotoğraf ölçüleri ile ilgili sorununa çözüm bulan Instasize, instagram ölçüleri dışındaki fotoğraflarınızı instagrama uyarlayarak paylaşmanıza yardımcı oluyor.

Snapseed
Filtreleme konusunda başarılı olan Snapseed, renkleri kullanma konusunda popüler bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. TIPA tarafından 2011 ve 2012 yıllarında alanında en iyi uygulama seçilen Snapseed fotoğraf düzenleme konusunda güçlü bir yere sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir