Güvenilir Takipçi Siteleri Nasıl Anlaşılır?

Eğer siz de instagram takipçi satın almak istediyseniz ve hangi siteden satın alacağınıza karar veremediyseniz, bu yazımız tam da sizin içindir. Güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz sitelerin kriterlerini sizler için paylaşacağız.

güvenilir instagram takipçi

Öncelikle kriterlerimiz nelerdir?

  1. Ssl belgesi
  2. Eski site
  3. Banka hesapları sitede olmalı
  4. Destek

Güvenliğin ilk adımı SSL belgesi

Takipçi satın aldığımızın kimse tarafından bilinmesi gerekmiyor. Bu nedenle çalışacağımız sitenin gerçek bir ssl belgesine sahip olmalıdır. Bu ne demek oluyor derseniz, site adresi “https” ile başlamalıdır ve adres çubuğunun sol tarafından yeşil kilit işareti ya da buna benzer bir güvenli ibaresi bulunmalıdır.

ssl

Bu sayede site ve sizin aranızdaki bilgilere başkaları erişemez. Bu belge olmadığında 3. şahısların tüm bilgilere erişme imkanı doğmaktadır.

Takipçi Satın Alacağınız Site Eski Olmalıdır

Genellikle son günlerde instagram takipçi satışları popüler oldu ve buna bağlı olarak birçok art niyetli kişi hiç bir bilgisi olmamasına rağmen siteler açmaya başladı. Bunları reklamlarla üstte çıkarıp kişileri mağdur etmeye devam etmektedirler.

Bu konularda birçok kişi Google Adwords ekiplerine yazmasına rağmen gereken önlem alınmadı ve hâla insanları her gün yeni siteler açarak mağdur etmeye devam ediyorlar.

Bir sitenin eski olduğunu anlamanın iki yolu vardır. Reklam başlıklarında 5 senedir şöyleyiz vs. gibi yazılar aldatıcı olabiliyor. İlk yolu “whois çekmek”tir yani sitenin alan adının kaç yılında ya da ne zaman kayıt olduğunu görebilmekteyiz. Ancak bu garanti bir yol değildir. Çünkü alan adı daha önce alınmış ve sonradan düşmüş olabilmektedir. Bu nedenle en garanti yol “archive.org” isimli siteden kayıtlara bakmaktır. Örnek olarak http://instakip.com/instagram-takipci-satin-al/ adresi için bakalım,

instagram takipçi al

Gördüğünüz gibi 2013 yılında dahi site aktif ve birçok kez görüntüsü kaydedilmiş. Yeni açılan bir siteyi kontrol ettiğimizde bu sayfa bomboş olacaktır. Her ne kadar çok ucuz fiyatlar sunsalar da dürüst olmadıkları için yeni siteler yerine instakip gibi zaten güvenilir olan siteleri tercih etmek çok daha mantıklıdır.

Ödeme Yapılacak Banka Hesapları Sitede Olmalıdır

Bir diğer dikkat etmemiz gereken konu eğer site yasal ve vergili bir şekilde çalışan bir siteyse gizli saklı birşeyler olmamalıdır. Kendi hesaplarına ödeme alabilmeleri gerekmektedir. Bu nedenle eğer banka hesapları el altından, canlı destek ya da whatsapptan vs. veriliyorsa bu tarz sitelerden şüphelenmeliyiz. Ya da havale kabul edilmiyorsa sadece aracı sitelerden ödeme alınıyorsa bu şekilde de yasal olmadığını anlayabiliriz. Zaten fatura kesilmeyen bir siparişi gidip tüketici mahkemesine veremiyoruz.

Yani, instagram takipçi satın alacağınız siteden hesap numarası istersen iban olarak değil, bilgilerin olduğu sayfayı istemeniz gerekiyor. Ayrıca bu sayfayı google’da aratarak indekslendiğinden de emin olunuz.

Canlı Destek Hatları

İnsanları en çok yanıltan ise bu kısım olarak karşımıza çıkıyor. Sipariş öncesinde canlı destekler genellikle kibar ve yardımcı oluyorlar fakat sonrasında engeli yiyor herkes. En çok güven sağlayan konu ise whatsapp numarası olan sitelere duyulan gereksiz güven. Bu siteler whatsapp hatlarını toplu olarak alıyor ve başka insanların üzerine kayıt ediyorlar. Bu nedenle numaralarını gördüğünüz sitelere direkt olarak güvenmek gibi bir hata yapmamanız gerekiyor.

Güvenilir instagram takipçi satın alma işlemleri için size tüm bilgileri paylaştık. Siz de bu hizmetlerden faydalanırken yukarıda saydığımız kriterleri gözden geçirip uygulamanızda fayda var.

“Güvenilir Takipçi Siteleri Nasıl Anlaşılır?” için 2 yorum

  1. Abi bir kere siteye baktığında adından anlaşılıyor. Bazı siteler var zaten ben göndermeyeceğim takipçi diye bağırıyor. Salak insanlar yine onlardan alıyor. 🙂 Ben buna doğal seleksiyon olarak bakıyorum. Güvenilir takipçi satın alabileceğimiz yerleri yazmışsınız, teşekkürler.

  2. Kazıklanmak istemiyorsanız ucuz sitelerden almayın. Bu kadar basit. 13-14 yaşında çocuklar şirket bilmem ne triplerine giriyor. Siz de kanıyorsunuz. Canlı desteklerle iki dakika konuşun zaten hangisinin sağlam olduğu anlaşılıyor. 🙂

    instakip şu an piyasada takipçi satın alabileceğiniz en kaliteli site zaten. Millet ucuz site bulacağım diye boşu boşuna zaman ve para kaybediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir