Instagram Beğeni Arttırmak İçin Neler Yapılabilir?

Herkese Merhaba, Instagram beğeni arttırmak bazı hesaplar için önemli bir konudur. Özellikle takipçi sayısı yüksek ancak dilediği kadar etkileşim almayan instagram hesapları çok kötü durmaktadır. Eğer ciddi bir sayfamız varsa, yani kurumsal bir kimliği temsil ediyorsak en çok dikkat etmemiz gereken konu; takipçi sayımız ile beğeni, izlenme dengesini yakalayabilmektir.

Bu yazımızda size beğeni arttırmanın birkaç yolunu belirteceğim;

İlk yöntemimiz yıllardan beri değişmeyen #hashtag kullanarak beğeni arttırma

Nedir bu hashtag derseniz, Türkçe karşılığı etiket anlamına gelmektedir. Normalde instagram’ı kodlayan abiler demişki; biz resimleri aynı “tag”ler altında toplayalım ve bu vesileyle insanlar ilgi odaklarında buluşup fikir alışverişi yapsın; daha doğrusu ortak paydada buluşsun.

Ancak insanoğlu nankör derler ya bizim conconlar ne yapıyor; gidiyor Bodrum’a tatile bir fotoğraf çekiyor. Etiketliyor bodrum, muğla, çeşme, izmir, istanbul ne varsa artık. Turist gelecek istanbulda Topkapı Sarayı’nı görmek istiyor, senin bikinili vücudunla karşılaşıyor. Ne yapıyor beğeniyor, belki birşey olur diye. Bu olay etik değil ancak, tabii ki beğenilerinizi arttırır.

Yine de çok fazla ilgisiz etiketi bir arada kullanırsanız, beğenileriniz 1 artar 2 artar ve üçüncü fotoğraf paylaşımınızda instagram artık derki; “dur kardeşim bozdun sen uygulamayı” ve artık sizin resimlerinizi “tag”lerde çok az çıkmaya başlar.

Peki daha güvenli ve uğraşmayacağım, bir yöntem var mı derseniz;

Tabii ki var ve buna “Instagram Beğeni Satın Alma” diyebiliriz

Tamam ben karar verdim; Nasıl alacağım instagramda beğeni dediniz ve arama motorlarına yazdınız. Bir sürü abudik gubidik site karşınıza çıktı, bunlarla zaman harcamanıza gerek yok. Hemen kurumsal sitelere bakmanız gerekiyor.

Bir sitenin kurumsal olduğunu anlamanız için alan adı yani “domain”‘ine bakmanız yeterli. Eğer marka hakkına sahipse zaten “com.tr” uzantılı olmaktadır. Bir siteye bakalım hemen,

Sitemiz takipci.com.tr

beğeni satın al

Gördüğünüz gibi dilerseniz havale veya online ödemeyle; instagram Türk beğeni, bot beğeni, otomatik beğeni gibi birçok seçeğeni bize sunuyor ve zaten kurumsal bir firma olduğu için sorun yaşamamız mümkün değil.

Bu vesileyle gönül rahatlığıyla instagram hesabımız için beğeni satın alıp, uğraşmadan beğenilerimizi arttırmış oluyoruz. Bu yazımızda size kısa nasıl beğenilerimizi arttıracağımızı göstermek istedik. Eğer sizin de bir tekniğiniz ya da sorunuz var ise yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Görüşmek üzere.

“Instagram Beğeni Arttırmak İçin Neler Yapılabilir?” için 2 yorum

  1. Şu an sanırım beğeni gönderimlerinde problem var Dünya genelinde. Hiç bir siteden beğeni satın alamıyorum. Profil ticariydi bütün müşteriler rezil olduk. Sadece hikaye paylaşabiliyoruz. Bir tane resim paylaştım beğeni engelimiz var lütfen beğenin falan diye. O şekilde kurtarmaya çalışıyoruz ancak çok kötü oldu. İnşallah bir an önce düzelir ve ucuz beğeni satın almaya devam edebiliriz.

  2. Beğenileri tek tek mi alıyoruz. Nasıl oluyor acaba mesela bir fotoğrafım için 100 beğeni almak istesem bu mümkün mü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir