instagram hesabım kendi kendine beğeni yapıyor

Instagram Hesabım Kendi Kendine Beğeni Yapıyor

Son zamanlarda aktif olarak Instagram kullanmakta olan pek çok kişi ortak bir sorundan mustariptir. Binlerce kişiye ait olan hesaplar kendi kendine beğeni yapıyor ve çoğu zaman bu beğeniler uygunsuz gönderilere yönelik olmaktadır. Bu durum bahsi geçen kişileri son derece zor duruma düşürmekte kimi zaman yüzbinlerce takipçisi olan sayfalar bu hesaplarını kapatmak zorunda kalmaktadır.

instagram hesabım kendi kendine beğeni yapıyor

Peki bu durumun sebebi nedir?

Anlatılmakta olan bu tatsız durumu yaşamakta olan kişilerin sayısı o kadar fazladır ki nedenini tespit etmek ve bir çözüm yolu sunmak son derece büyük önem arz etmektedir.

Takipçi Kazanma Hileleri

Hemen hemen herkes Instagram takipçi sayısını arttırmak istemekte ve bunun için belli başlı yöntemler kullanmaktadır. Bunlardan biri ise takipçi kazanma hileleridir. Bu hileler ile mevcut takipçi sayıları kat be kat artsa da bu hileler arasında pek çoğu virüslü olmaktadır. İşte bu virüsler nedeni ile Instagram hesabınız önceden belirlenmiş olan sitelerin gönderilerini otomatik olarak beğenmektedir.

instagram takipçi kazanma hileleri

Bu sebepten dolayı size öncelikli tavsiyemiz güvenilir ve kaliteli yerler aracılığı ile Instagram takipçi sayınızı arttırmaktır. Ancak böyle bir duruma düştü iseniz bu hileyi kaldırarak virüsten de kurtulabilirsiniz. Ancak şunu da bilmelisiniz bazı hileleri kaldırmak ve buna paralel olarak virüsten kurtulmak mümkün olmamaktadır.

Beğeni Sayısı Arttırma Hileleri

Başka bir deyiş ile gönderilerinizin daha fazla like alması için kullanılmakta olan hilelerdir. Aslında bahsedilmekte olan Instagram hesaplarının kendi kendine beğeni yapması durumuna neden olan en büyük etken budur. Çünkü bu hileyi yüklediğiniz zaman tanımadığınız pek çok kişi nasıl sizin gönderilerinizi otomatik olarak beğeniyorsa sizin hesabınız da bilginiz olmadan milyonlarca gönderiyi beğenmektedir. Üstelik beğeniler arasında son derece uygunsuz, müstehcen ve hatta tehlikeli paylaşımlar da yer almaktadır.

instagram beğeni arttırma hileleri

Bu konu ile alakalı olarak öncelikli uyarımız yine, mümkün olan en güvenilir yerler aracılığı ile bu hileyi yüklemeniz yönündedir. Ancak hali hazırda yüklemiş olduğunuz programdan bulaşan virüsü temizlemek için ilk olarak bunu kaldırmanız gerekmektedir. Ancak yine belirtmeliyiz ki bu virüslerden kurtulmak çoğu zaman imkansız olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir