instagram paylaşım zamanlama

Instagram Paylaşım Zamanlama Özelliği

İşletme ve markaların reklam ve pazarlama kampanyalarının zamanlamasının önemi küçümsenemez. Bu kampanyalar hakkında duyuruları her sosyal medyada dakikası dakikasına giriş yaparak paylaşmak bazen yoğunluktan dolayı aksayabiliyor. Instagram geliştirdiği yeni özellik sayesinde işletme hesaplarının paylaşımları önceden zamanlayabileceğini belirtti.

Geliştirilen sistemin marifeti bununla sınırlı kalmıyor, birden fazla instagram hesabınızı sisteme bağlayabilme şansınız var. Bunlara ek olarak çalışan veya editörlerinizle hesabınızın şifresini paylaşmanız gerekmiyor. Artık bu sistem üzerinden onlara yetkiler tanımlayarak işlem yapmalarına olanak tanıyorsunuz. Bu sayede hesabınızın güvenlik açısından sorun yaşama riski büyük ölçüde ortadan kalkıyor.

Resmi instagram bloğunda paylaşılan habere göre, Instagram Graph API yardımıyla yapılabilecek bu işlem belkide işletmeler ve sayfalar için bir rahat nefes alma yöntemi olabilir. Yapılan açıklamada bu özelliğin gelmesini isteyen 16 milyon müşterisinin olduğunu belirtiyor instagram yetkilileri. Belkide bu zamanlayıcı özelliği bugüne kadar getirdikleri en önemli yenilik olarak karşımıza çıkıyor.

instagram'da paylaşım zamanlama

Paylaşımları Zamanlayın, Gece Rahatınıza Bakın

Büyümeyi hedefleyen veya büyük kitlelere hitap eden sayfaların gece ve gündüz düzenli aktif paylaşım yapmak oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu durumlarda yöneticiler genellikle uykularından kısarak bu duruma bir çözüm ya da farklı bir yönetici / editör yardımıyla dönüşümlü olarak paylaşım yaparak çözmeye çalışıyorlardı. Artık bunların hiç birisine gerek kalmıyor çünkü zamanlayarak istediğiniz zaman paylaşım yapabilirsiniz. Belirleyeceğiniz planlı paylaşımlar, saati geldiğinde otomatik olarak paylaşılacak.

Özellikle büyüme hedefi olan ve takipçi sayısı her geçen gün artması beklenen sayfalar için düzenli paylaşımın önemi yadırganamaz. Özellikle bir şirket bünyesinde yer almayan bireyler tarafından oluşturulan sayfalar için ekstra olarak editörlerini rahatça takip etme imkânı bulunuyor. Sistem üzerinden onların organik istatistiklerini görüntüleyebilir, performanslarına ulaşarak gerekli uyarıları kendilerine iletebilirsiniz.

instagram yüksek takipçi

Yüksek takipçi sayınızın olduğu bir sayfayı yönetmekte zorlanıyorsanız artık ekip arkadaşları edinmenin vakti belkide gelmiş olabilir. Eğer henüz yeterince büyümediğinizi düşünüyorsanız, takipçi satın alma hizmetleri sayesinde kaliteli paylaşımlarınızın yanı sıra ekstra işlemler sayesinde hızlanabilirsiniz. Belli bir takipçi sayısının altına indirmeyecek bot takipçiler, etkileşimi arttıracak gerçek takipçiler tamamen stratejinize kalmış. Sitemizden dilediğiniz şekilde instagram takipçi satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir