Instagram Fotoğraf Yükleme Sorunu Çözümü

Gelişen teknoloji yediden yetmişe hepimizin ilgisini çekmektedir. Ortaya çıkan aklili telefonlarla ile sürekli en güzel anlarımızı ölümsüzleştirmekteyiz hata bazen birilerin çektiğimiz fotoğrafları görmesini isteriz. Ve bu yola sosyal medyada yani Instagram da yayınlamaktayız. Fakat son zamanlarda çektiğim fotoları yayınlayamamaktayım mı dediniz. Çünkü bu sorun sürekli karşımıza çıkmaktadır. Peki, bu sorun karşısında ne yapmalıyız. Aslında bu sorun sizden kaynaklanmaktadır. Instagram yöneticileri ile hiçbir alakası olmayan bu sorun muhtemelen sizin aygıtınızdan kaynaklanmaktadır işte size bu sorun karşısında birkaç çözüm önerisi veri cem haydi hemen başlayalım.

1. Telefon tablet veya bilgisayarınızın uygulamalar bölümüne giriniz.

2. Instagram uygulaması başta olmak üzere aygıtında bulunan diğer uygulamaların ön belek bölümüne giriniz.

3. Aygıtınızı yeniden başlatarak devam ediniz.

4. Eğer cihazınızda IOS işletim sistemi varsa aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

5. İlk olarak cihazınızda yüklenen uygulamalar bölümüne giriniz.

6. Aygıtımızdaki en çok yer kaplayan uygulamadan başlayarak önbellek kısmında bulunan gereksiz uygulamaları kaldırmak zorundasınız.

7. Silme işlemi tamamlandığında cihazımızı yeniden başlatalım

Windows phone işletim sistemine sahipseniz aşağıdaki adımları takip ediniz

1. Uygulamalar kısmına girelim

2. Çok yer kaplayandan başlayarak gereksiz uygulamaları siliniz.

3. Aygıtımız yeniden başlatalım

Eğer yukarıdaki uygulamaları harfiyen yerine getirdiyseniz cihazınızdaki gereksiz şeyler yerinden kalkacak ve buda telefonunuzda yüksek hızda bir hızlanma sağlayacaktır. Çünkü telefonunuzu önünüze gelen her uygulama ile doldurmuşsunuz. Hayır, arkadaşlar bunu yapmamalıyız çünkü uygulamalar kimiz zaman işimize yarayabilir ama her şeyin fazlası zarar olduğu için uygulamanın fazlası da telefona zaradır ve bu da telefon da gereğinden fazla ağırlaşmaya neden olur. Bu yüzündendir ki Instagram da fotoğraf paylaşmak artık bir işkence olmuştur. Arkadaşlar siz siz olun telefonunuzu gereksiz uygulamalarla doldurmayınız ve bu saye de hem telefonunuz ağırlaşmaz hem de istediğiniz zaman istediğiniz yerde anı yaşayın ve bu anı sevdiklerinizle sosyal medyada paylaşın. Ayrıca telefondan veya bilgisayarınızdan dilediğiniz zaman Instagram hesabınıza sevdiklerinizle yaşadığınız anları ölümsüzleştirebileceksiniz hem de nerde olursanız olun. Bu gibi sorunlara karşılaşırsanız yapacağınız ilk şey telefonunuzu gereksiz uygulamalardan arıtınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir