Instagram Fotoğraflarınızı Düzenlemenin Yolları

Instagram hesabı olan kullanıcılar tarafından resimlerini daha mükemmel ve daha etkileyici bir biçime getiren yeni resim düzenleme araçların uygulamaları eklenmiştir. Bu yeni araçlar daha profesyonel ve daha etkileyici resimler yaratmaya ve yayınlamaya yarayacak 10 yeni resim efekti kapsamaktadır.

Önerdiği 18 filtreyle mobil resimciliğine çok yeni bir boyut getirmiş olan ınstagram artık daha profesyonel bir boyuta taşınmak istenmektedir. Instagram kullanıcıların resimlerinin daha farklı olmasını sağlayan, piyasadaki VSCO Cam ile Camera+ gibi uygulamaları ile rekabet etmek için şimdi düzenleme aygıtlarına yatırım yapılmaktadır. Snapseed ile resim düzenlemenin keyfini çıkartarak eğlenceli ve kaliteli bir biçimde resimlerinizi düzenlemenize yardımcı olan bu eklenti daha önce paralı olmasına rağmen, Google tarafından satın alındıktan ve Android, İOS akıllı telefonlarda artık ücretsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Birçok zaman yenilenen şekli ile artık HDR seçeneğinizde bulunmaktadır. Çok tercih edilen bir seçenektir.

Sguaredy uygulaması ile her resmi kare görünümünde paylaşmanız mümkün.Kare kadrajında çekemediğiniz resimlerinizi ınstagramda daha hoş görünecek biçimde yayınlamanızı sağlayan bir uygulama. Her resim kare olarak güzel görünecek diye bir şey demek doğru değildir. Bu uygulama ücretsiz olup her iki düzenlemede yer almaktadır.

Flipgram ile resimlerinizden videolar üretin

Çekmiş olduğunuz resimlerinizden kolajlar yapmak isterseniz flipgram uygulaması ile bu mümkün. Resimlerinizden kolaj yaparak arka kısma istediğiniz bir müziği eklemeniz ve bu şekilde videolar oluşturabilirsiniz. Sosyal medyada bu ınstagram linkini yayınlayabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz videolarda metinler de kullanmanız mümkün.

Slow Shutter ile uzun pozlamalar yapabilirsiniz

Işık boyama denilen ama genel bir şekilde karanlıkta hızlı bir şeklide akıp giden trafikte oluşan stop ve far lambalarının resimlerde aşina olunan kareleri akıllı telefonlarınızla çekebilmeniz artık mümkün. İşte bu uygulama ile sabit tuttuğunuz akıllı telefonlarınızla bu artık çok kolaylıkla çekebilirsiniz.

VSCO Cam ile sadeliği resimlerinizde güzelliği yansıtın

Çok uzun zaman Android’e geleceği haberleri yayınlanan fakat bir türlü Android kullanıcılarını sevindirmeyen uygulamadır. Resimlerinize soft filtreler ekleyerek yeni kolajlar yaratmanız mümkün. Bu aygıtlar ile paylaştığınız resimler için filtre seçtikten sonra önünüze çıkacak ve bu aşamadan sonra resimleriniz üzerinde istediğiniz şekilde oynayabilirsiniz.

Başka bir değişle ınstagramı daha profesyonel bir biçme getiren bir uygulama haline getirmek için önemli bir adımı simgeleyen bu yenilikler daha kaliteli ve değişik resimlerin paylaşılması mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir