takipci

İnstagram Takipçi Kasma Yolları

Dünyanın en büyük sosyal ağlarından biri olan İnstagram’da çoğu kişi takipçi kasma için uğraşır. Bu işte gerçek anlamda bir zorluk vardır ve sabır süreci gerektirir.  Birçok kişi takipçi kasma için uğaşırken ve bu işlemde başarılı olurken bir çok hesabın sonucu da hüsran olabiliyor. Yöntemler iyi bilinirse eğer kısa sürede bol takipçi kasılabilir. Öncelikle bu yöntemleri sırasıyla inceleyelim.

Kaliteli fotoğraflar

Gerçekten kalitesine inandığınız hoş fotoğrafları yüklemeye dikkat ediniz. Bu size bir artı puan getirecektir.

Efekt uygulamalarını iyi kullanın

Efekt uygulama programlarını araştırın ve en çok kullanılan programları kullanmaya başlayın. Efektleri aşırıya kaçmadan, gözü yormayacak şekilde kullanın.

İlgi alanına göre fotoğraf ekleyin

Eklediğiniz fotoğraflar karman çorman olmasın sevdiğiniz alana yönelmeniz o alanı seven başka kişilerin takip etmesini sağlayacaktır. Örneğin, doğa manzaraları ile ilgili paylaşım yaparken bir anda bina resmi koymayın.

Etiketlerinizi iyi seçin

Fotoğraf yüklerken seçeceğiniz etiketler, hangi alandan takipçi elde etmek istiyorsanız o alana göre belirlemeniz yardımcı olacaktır. Kedi resmi paylaştınız mesela, #cat, #catwoman #catfight #funnycat gibi etiketler kullanmanız kedileri merak eden araştıran kitle için sizi takip etmelerinde yardımcı olacaktır.

İlgi alanınızdaki hesapları takip edin

İlgi alanınızda bulunan fenomen hesapları takip edin. O hesaplar ile etkileşime geçin. Fenomen hesabı etiketleyerek fotoğraflar paylaşın.

İlgili kişileri takip edin.

Örneğin; bir araba instagram sayfası var. Bu sayfada bol bol arabalar paylaşılıyor. Siz de arabalarla ilgili bir instagram hesabı açmışsınız ve o ilgi alanına sahip kişilerle etkileşime geçmek istiyorsunuz. Bu konuda fenomen araba sayfasının takipçileri ve takip ettiklerini seri takibe bağlamak size gün içinde olumlu bir sayıda dönüş olacağının göstergesidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir