Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

Herkese Merhaba,

Bu yazımızda sizlere instagram video indirme nasıl yapılır onu anlatacağız. Öncelikle bilgisayardan, iphone ya da androidden indirme yapmayı göstereceğiz. Hemen yazımıza başlayalım. Siz de bu şekilde video indirmeye başlayabilirsiniz.

Bilgisayardan Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır?

Öncelikle size bilgisayardan video indirmeyi anlatalım. Öncelikle indireceğimiz videonun sayfasına gidiyoruz. Eğer profil gizliyse videoyu görebildiğimiz hesabımıza giriş yapmalıyız. Herhangi bir tarayıcı kullanabiliriz.

Videosunu indireceğimiz profile girdikten sonra ilgili videonun üzerine tıklıyoruz ve otomatik olarak açılıyor. Bu sayfada;

  1. Farenin sağ tuşuna tıklıyoruz.
  2. Sonrasında kaynağı gör diyoruz.
  3. Ctrl tuşuna basarken “F” tuşuna basıyoruz.
  4. Arama kısmına “.mp4” yazıyoruz.
  5. “.mp4” yazan kısmın parantez içindeki tüm bağlantısını tıklıyoruz.
  6. İlgili linki yeni bir sekmede açıyoruz.
  7. Karşımıza video sayfası çıkıyor, yine sağ tıklayıp farklı kaydet diyoruz.

Bu sayede instagramdan video indirme işlemini tamamlamış olduk. Diğer metodlar ise appstoredan ya da play storedan indirebileceğimiz uygulamalar yardımıyla yapılmaktadır.

Fakat uğraşmadan indirmek istiyorsanız idm gibi programlar indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Yukarıda anlattığımız yazıda yeteri kadar açıklayıcı olamadın fakat https://instakip.com/instagram-video-indirme/ adresinde video indirme işlemi çok detaylı bir şekilde anlatılmıştır dilerseniz göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir