Instagramda En Çok Takipçisi Olanlar 2018

Instagram her geçen gün popülaritesini arttırırken insanlarda instagramda en çok takipçi olan kişileri merak etmiyor değil. Hemen sırasıyla 2018 yılının en çok takip edilen instagram hesaplarına bakalım.

Instagram’ın en çok takip edilen hesabı @instagram ‘dır yani uygunlamanın kendi hesabıdır. An itibariyle 235 milyon takipçiye yaklaşmaktadır.

2018’de Instagramda En Çok Takipçisi Olan Ünlüler Kimler Derseniz?

135 milyon instagram takipçiyle Selana Gomez’in hesabı olan @selenagomez ilk sıradayken başarılı futbolcu Ronaldo’nun hesabı olan @cristiano 123 milyon takipçiyle hemen arkasında yer alıyor.

Ariana Grande isimli ABD’li oyuncu ve şarkıcı ülkemizde çok tanınmasada instagram hesabı 118 milyon kişi tarafından takip edilmektedir.

instagramda en çok takipçisi olanlar 2018

Instagram’da En Çok Fotoğraf Paylaşanlar 2018

Birçoğumuz günde 1 fotoğraf paylaşmadığımız insagramda zirveyi 668.198 adet fotoğraf paylaşarak koruyan @rea.p_ hesabı bulunmaktadır. Sadece 1 kişiyi takip eden ve 1 takipçisi olan hesabı ise aktif olarak kullanılan ondata_shop isimli butik hesabı yaklaşık 250.000 gönderiyle izlemektedir.

Instagramda en çok fotoğraf gönderi paylaşanlar

Bu yazımızda sizlere Instagramda En Çok Takipçisi Olan Profillerin 2018 yılındaki durumunu paylaştık. Diğer yazılarımızda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir