Instagram Toplu Unfollow Yapma 2018

Merhabalar,

Birçok kişinin merak ettiğim instagram toplu unfollow yapma nasıl yapılır ve takip silme hakkındaki tüm bilgileri sizinle paylaşacağız.

Toplu olarak takibi bırakma uygulamaları ve programları öncelikle artık çalışmıyor. Çünkü instagram API limitini hiç bir haber vermeden azalttı. Toplu unfollow apk gibi uygulamaların yanı sıra takibi bırakanları görme gibi uygulamalar da artık çalışmıyor.

Bu nedenle bu tarz uygulamaları artık yüklemeniz faydasız. Bu yazılımlar zaten çalışmıyor fakat kötü niyetli kişiler sizin instagram hesap bilgilerinizi çalmak için bu tarz isimler altında uygulamalar oluşturabiliyor.

Peki Instagram Toplu Unfollow Nasıl Yapılır?

Uygulamalarla instagram toplu takibi bırakma yapamıyoruz diyorsunuz fakat nasıl yapacağız derseniz. Bilgisayar kullanarak bu mümkün. Size bu konu hakkında bir kaç program tavsiye edeceğiz ve bu sayede bilgisayarınızın başında olmadığınız zamanlarda instagram toplu unfollow yapmanız mümkün olacaktır.

Unutmamanız gereken konu ise instagram nasıl takip etme limiti mevcutsa takibi bırakma limitleri de mevcuttur. Örnek olarak dakikada maksimum 5 kişiyi takip etmeyi bırakabiliriz. Bu nedenle kullanacağımız programları bu şekilde ayarlamalıyız.

Makro Kullanarak Instagram Toplu Takip Bırakma Silme

İhtiyacımız olan program jitbit macro recorder isimli programdır. Bu program fare ya da klavye hareketlerimizi kaydedip bilgisayarımızın tekrar etmesini sağlar.

instagram toplu unfollow

Evet arkadaşlar kullanacağımız program yukarıdaki programdır. Sırasıyla yapmamız gerekenler.

  1. Makro programını açıyoruz
  2. Instagram hesabımızı açıp takip ettiklerim bölümüne tıklıyoruz
  3. Macroyu kaydedeceğimiz için “record” kısmına tıklıyoruz.
  4. Insagramda bir kişiyi takipten çıkartıyoruz yani unfollow yapıyoruz.
  5. Sonra sayfayı yeniliyoruz F5 tuşuna da basabiliriz dilerseniz. 15-20 saniye kadar bekliyoruz. Çünkü instagram seri şekilde takibi bırakmaya izin vermiyor.

Sonrasında macro programını açıyoruz play kısmına tıklıyoruz ve program bizim yerimize tek tek instagramda takip ettiğimiz kişileri unfollow yapıyor. Bu yazımızda size 2018 yılında instagram toplu unfollow yapmayı göstermeye çalıştık. Sormak istediklerinizi yorum kısmından sorabilirsiniz. Görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir