facebooktan ikinci instagram hesabı açma

Facebook Üzerinden Birden Fazla Instagram Hesabı Açılır Mı?

Instagram her ne kadar son derece popüler bir sosyal medya platformu olsa da ondan önce pek çok kişi Facebook kullanmakta idi. Instagram yaygınlaştığında ise direk olarak Facebook profilleri üzerinden bu hesabı açmışlardır. Yani Facebook’ta kullandıkları giriş bilgileri ile Instagram’daki giriş bilgileri aynı olmaktadır.

Ancak belli başlı sebeplerden dolayı pek çok kişi Facebook profillerinden  ikinci bir hesap açmak istemektedir. Ancak yeni bir profil daha açma imkanlarının olup olmadığı konusunda bir fikirleri bulunmaktadır. Bahsi geçen bu konu pek çok kişi tarafından merak edilmek ile beraber açıklanması son derece faydalı olacaktır.

facebooktan ikinci instagram hesabı açma

İkinci Bir Instagram Hesabı Açabilir Miyim?

Instagram takipçisi kazanmak ve farklı farklı konseptlerde paylaşım yapmak için birden fazla hesaba sahip olmak istiyorsanız bu işlemin son derece hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirildiğini bilmelisiniz. Ancak bunun için gerekli olan belli başlı şartlar bulunmaktadır. Bunların başında ise yeni iletişim bilgileri gelmektedir. Facebook’ta kullandığınız  iletişim bilgileri haricinde yeni bir e posta ya da telefon numarası olmadan  ne yazık ki hesap açma olanağınız bulunmamaktadır.

mail adresiyle instagram açma

Mail Adresi ile Instagram Hesabı Açmak

İlk olarak kullanabileceğiniz yöntem farklı bir mail adresi ile hesap açmaktır. Ancak hali hazırda kullandığınız Instagram hesabınızdaki adresi yeniden kullanmanız mümkün olmamaktadır. Bu yüzden farklı bir ya da dilediğiniz sayıda adres edinerek her biri için birer tane hesap açabilir ve paylaşım yaparak takipçi biriktirmeye başlayabilirsiniz.

telefon numarasıyla instagram açma

Telefon Numarası ile Instagram Hesabı Açma

Yeni bir mail adresi edinmek kimi zaman çok da kolay ve mümkün olmamakta, hatta bazı kullanıcılar bu işlemi nasıl yapacağını bilememekte ve bu sebepten dolayı da problem yaşamaktadır.

Neyse adı geçmekte olan bu sosyal medya platformu hesap açmak için yalnızca mail adresi istememekte bunun yerin telefon numarası ile de hesap açma olanağı sunmaktadır. Bu yüzden aktif olarak kullanmakta olduğunuz mail adresi haricinde yeni bir hesap açmak isterseniz telefon numaranızı da kullanabilirsiniz.

Bahsi geçen bu yöntemler ile dilediğiniz sayıda ve dilediğiniz konseptlerde Instagram hesabı açabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir